İhtiyacınıza Uygun İklimlendirme Sisteminin Belirlenmesi

Projenin gereksinimşerine uyacak iklimlendirme sistemlerinin belirlenmesi hem yatırım masrafları hem de işletme masrafları açısından önemlidir. Mesela soğutma ve ısıtma işlemleri için ayrı ayrı sistemler kullanmak yerine ısı geri kazanımlı VRF klima sistemleri sayesinde tek sistemle hem ısıtma hem de soğutma gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Öte yandan tesis edilen sistemlerin bakımının düzenli, zamanında ve yetkililerce yapılması da işletme giderlerinin en alt seviyede kalmasını sağlayacaktır. Böylece enerji verimliliği açısından da istenilen hedefe erişilmiş olunacaktır.

Aya Grup olarak mükemmel iç mekanlar yaratmak için hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların her ihtiyacına uygun çözümleri bünyemizde bulunduruyoruz. Bireysel klimalar, ısı pompaları, ısıtma – soğutma – havalandırma çözümleri, VRF sistemleri, daimi sıcak su çözümleri, hava perdeleri.. Gereksinimlerinize uygun çözümleri Aya Grup size uzman kadrosu ve deneyimiyle sunacaktır. Enerji verimliliğinden geri adım atmadan, insan hayatına konfor katan çözümlerimizi 20 senelik bir tecrübeyle sunuyoruz.

» Genel » İhtiyacınıza Uygun İklimlendirme Sisteminin Belirlenmesi