Dış Üniteler

LG Multi V Dış Üniteler 5 farklı seriden oluşmaktadır. Bunlar Multi V IV, Multi V Mini, Multi V Space II, Multi V Water IV ve Multi V Water Mini serileridir.

Multi V IV

LG VRF dış üniteler heat pump ve heat recovery sistem olarak 8 HP ile 80 HP’lik kapasitelik bir ürün gamına sahiptir. Multi V serisi, enerji tasarrufu ve birçok farklı iç ünite model ile projelendirme ve kurulumu kolaylaştırır. LG’nin 4. jenerasyon inverter kompresörü 150 Hz’e yükseltilmesiyle kısmi yük verimliliği iyileştirir.

LG Multi V Mini

LG Multi V Mini serisi, 4-5 ve 6 HP kapasiteli ürün gamına sahiptir. Maksimum 9 iç ünite bağlanabilen seri; orta ölçekli işletmeler, mağazalar ve yüksek katlı plazalar için uygundur. Uzun borulama mesafesi, kompakt boyutu, kolay bakımı, yüksek verimli dış ünite fanı mevcuttur.

Multi V Space II

LG Multi V Space II, 6 – 8 HP kapasiteye sahiptir. Yüksek katlı binalar için enerji verimliliğini maksimize etmek için tasarlanmıştır. Ön taraftan emme, üfleme fonksiyonu, sessiz çalışma, dış ünitenin modüler tasarımı ve bakımı kolaydır.

Multi V Water IV

Heat Pump ve Heat Recovery sistem 8 HP ile 80 HP kapasiteli ürün gamına sahiptir. Günümüzde işletmeler, performanstan ödün vermeden optimum enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli sıcaklık kontrol çözümleri talep etmektedir. Geniş alana yayılmış bir tesisi veya yüksek bir binayı soğutmak ve ısıtmak mevzu bahis olduğunda su soğutmalı HVAC sistemleri iyi bir çözüm seçeneği haline gelmektedir.

Multi V Water IV Mini

Multi V Water IV serisine göre daha küçük ölçekli yapılar, binalar, ofisler için kullanılmaktadır. 4-5-6 HP kapasiteli kompakt boyutlu dış ünitelere sahiptir.