VRF Klima Cihazı Modelleri 

Mütehavvil debili bir sistem olması nedeniyle yeterli miktarda soğutucu akışkan doğru zaman ve doğru fazda ihtiyaç duyulan iç üniteye sevk edilerek ısıtma veya soğutmada kullanılması sağlanır. Gaz akışı inverter kompresör veya kompresörlerle iç ünitelere paylaştırılarak, mekanın iklimlendirilmesi sağlanır. VRV İklimlendirme Cihazı Sistemleri dünyanın her yerinde bilinen en çok verim sağlanan iklimlendirme düzeneğidir.

VRF Cihaz Düzenekleri Kullanım Alanları

• Cephesi cam giydirmeli olan binalar, mimari unsurların ön planda olduğu veya dış cephesinde bozukluk olmaması gereken tarihi yapı ve yerlerde

• Mekanik donanıma olması gerektiği kadar alan ayrılamayan, soğutucu modelin açık havada (bahçe, çatı) durması gerekli yapılarda

• Başka bölümlerdeki kiracı gruplarının kendilerine özel klima cihazı faturası tercih ettiği (kullanılan enerji kontrolü) plaza, residance ve iş merkezlerinde VRV Düzenekleri kullanılabilir.

İklimlendirme sistemleri hakkında detaylı bilgiler için <a href=”http://www.ayagrup.com.tr/”>http://www.ayagrup.com.tr/</a> sayfasını inceleyiniz.

» Genel » VRF Klima Cihazı Modelleri