VRF Sistemleriyle Yüksek Tasarruflu Isıtma ve Soğutma

Hem soğutma hem ısıtma hem de havalandırma fonksiyonlarının bir sistem üzerinden gerçekleştirilebilmesini olanaklı kılan VRF klima sistemleri, kontrol kolaylığının yanı sıra çok da verimlidirler.

Çok sayıda iç mekanın iklimlendirmesi için VRF klimalar en iyi alternatiftir. Çok odalı bir konut, ya da binlerce yatak kapasiteli bir otel… İç mekanların sessiz, verimli ve tasarruflu bir şekilde iklimlendirilebilmesi için en iyi yol VRF klima sistemleridir.

VRF klima sistemleri, otel, plaza gibi, birden fazla iç bölümün birbirinden ayrı olarak iklimlendirilmesine ihtiyaç duyulan yerlede yüksek konforu, esnekliği ve kurulum kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir.

Değişken gaz debisi fonksiyonu sayesinde sistem hangi bölümün ne oranda kapasiteye ihtiyaç duyduğunu belirleyerek her bağımsız bölüme sadece gereksinim duyduğu kadar gaz gönderir.

VRF sistemleri proje ile ilgili detaylı bilgi almak için <a href=”http://www.ayagrup.com.tr/basinda-biz/”>http://www.ayagrup.com.tr/basinda-biz/</a> sitesini inceleyebilirsiniz.

» Genel » VRF Sistemleriyle Yüksek Tasarruflu Isıtma ve...